Spacer sleeve; LED; Øout: 6.4mm; ØLED: 3mm,5mm; L: 1.5mm; white
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
450-060
Manufacturer: BIVAR
Manufacturer code: 450-060
Product downloads
Specification for Spacer sleeve; LED; Øout: 6.4mm; ØLED: 3mm,5mm; L: 1.5mm; white
| Colour | white |
| Application | LED |
| Body material | PA6.6 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Outside diameter | 6.4mm |
| LED diameter | 3mm, 5mm |
| Kind of bulb | T1, T1 3/4 |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 1.5mm |