24VDC; buzzer,continuous light; red; IP65; 80dB(d=1m); -20÷50°C
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
45010055
Manufacturer: WERMA
Manufacturer code: 45010055
Product downloads
Specification for 24VDC; buzzer,continuous light; red; IP65; 80dB(d=1m); -20÷50°C
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Mounting hole diameter | Ø22.5mm |
| Sound level | 80dB (d=1 m) |
| Signalling method | buzzer, continuous light |
| Type of signaller | lighting-sound |