Loudspeaker; without membrane; 25W; 8Ω; 58x58x21mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
4506
Manufacturer: VISATON
Manufacturer code: 4506
Product downloads
Specification for Loudspeaker; without membrane; 25W; 8Ω; 58x58x21mm
| Power | 25W |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Colour | black |
| Impedance | 8Ω |
| Body dimensions | 58x58x21mm |
| Diameter | 40mm |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | without membrane |