Filament lamp: solar LED lamp; 1.5W; 220lm; IP65; Detection: 2÷6m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
45801-1
Manufacturer:
Manufacturer code: 45801
Product downloads
Specification for Filament lamp: solar LED lamp; 1.5W; 220lm; IP65; Detection: 2÷6m
| IP rating | IP65 |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 144.5x96x79mm |
| Power consumption | 1.5W |
| Type of lamp | solar LED lamp |
| Light source features | 4 operating modes, motion sensor integrated |
| Light source | 14x LED |
| Mounting height | 0...4m |
| Detection area | 2...6m |