Sheet; Dim: 498x1000mm; D: 1.5mm; white; Series: KOMADUR
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
474401.05001000
Manufacturer: ANTALIS
Manufacturer code: 474401.05001000
Product downloads
Specification for Sheet; Dim: 498x1000mm; D: 1.5mm; white; Series: KOMADUR
| Colour | white |
| Material | hard PVC, plastic |
| Series | KOMADUR |
| Width | 498mm |
| Length | 1m |
| Thickness | 1.5mm |
| Dimensions | 498x1000mm |
| Type of mounting element | sheet |
| Production process | extruded |
| Dimensional tolerance | 0;+2mm |