Sheet; Dim: 300x498mm; D: 2mm; white; Production process: extruded
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
474402.03000500
Manufacturer: ANTALIS
Manufacturer code: 474402.03000500
Product downloads
Specification for Sheet; Dim: 300x498mm; D: 2mm; white; Production process: extruded
| Colour | white |
| Material | hard PVC, plastic |
| Series | KOMADUR |
| Width | 300mm |
| Length | 498mm |
| Thickness | 2mm |
| Dimensions | 300x498mm |
| Type of mounting element | sheet |
| Production process | extruded |
| Dimensional tolerance | 0;+2mm |