Sheet; Dim: 498x498mm; D: 4mm; white; Production process: extruded
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
474409.05000500
Manufacturer: ANTALIS
Manufacturer code: 474409.05000500
Product downloads
Specification for Sheet; Dim: 498x498mm; D: 4mm; white; Production process: extruded
| Colour | white |
| Material | hard PVC, plastic |
| Series | KOMADUR |
| Width | 498mm |
| Length | 498mm |
| Thickness | 4mm |
| Dimensions | 498x498mm |
| Type of mounting element | sheet |
| Production process | extruded |
| Dimensional tolerance | 0;+2mm |