With fixing lugs,with cooling ribs; BoVersa; -25÷110°C; Y: 258mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
48316433.HMT2
Manufacturer: BOPLA
Manufacturer code: 48316433.HMT2
Product downloads
Specification for With fixing lugs,with cooling ribs; BoVersa; -25÷110°C; Y: 258mm
| Operating temperature | -25...110°C |
| IP rating | IP66, IP68 |
| Enclosure material | aluminium, polycarbonate |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with fixing lugs |
| Dimension Y | 258mm |
| Body colour | white |
| Dimension X | 140mm |
| Dimension Z | 66mm |
| Cover colour | white |