BoVersa; -25÷110°C; Enclosure: desktop; Enclos.mat: polycarbonate
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
48324350.HMT1
Manufacturer: BOPLA
Manufacturer code: 48324350.HMT1
Product downloads
Specification for BoVersa; -25÷110°C; Enclosure: desktop; Enclos.mat: polycarbonate
| Operating temperature | -25...110°C |
| IP rating | IP66, IP68 |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Type of enclosure | desktop |
| Dimension Y | 170mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 120mm |
| Dimension Z | 52mm |
| Cover colour | transparent |