Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP65; Body: black; 10W; 230VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
59001
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 59001
Product downloads
Specification for Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP65; Body: black; 10W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | cool white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 110x108x62.2mm |
| Power consumption | 10W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source | LED |