Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP44; Body: white; 10W; 230VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
59082
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 59082
Product downloads
Specification for Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP44; Body: white; 10W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | cool white |
| Body colour | white |
| Body dimensions | 158x110x84mm |
| Power consumption | 10W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 1.8...2.5m |
| Detection area | 100° x 10m |
| Counting range | 10±5s...10±2min |