LED lamp; warm white; G9; 230VAC; 370lm; 3.5W; 280°; 2700K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
71436
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 71436
Specification for LED lamp; warm white; G9; 230VAC; 370lm; 3.5W; 280°; 2700K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 49mm |
| Diameter | 16mm |
| Power consumption | 3.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | G9 |
| Colour temperature | 2700K |