LED lamp; cool white; G9; 230VAC; 200lm; 2.2W; 300°; 6000K
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
71441
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 71441
Specification for LED lamp; cool white; G9; 230VAC; 200lm; 2.2W; 300°; 6000K
| Colour | cool white |
| Length | 49mm |
| Diameter | 16mm |
| Power consumption | 2.2W |
| Rated voltage | 230V AC |
| Luminosity | 200lm |
| Viewing angle | 300° |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | equivalent to 20W |
| Kind of handle | G9 |
| Colour temperature | 6000K |