Mounting plate; insulating; W: 250mm; L: 250mm; Series: GEOS; grey
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
72000301
Manufacturer: SPELSBERG
Manufacturer code: 72000301
Product downloads
Specification for Mounting plate; insulating; W: 250mm; L: 250mm; Series: GEOS; grey
| Colour | grey |
| Material | insulating |
| Version | mounting at various heights possible |
| Width | 250mm |
| Length | 250mm |
| Thickness | 5mm |
| Kit contents | mounting screws |
| Type of enclosures accessories | mounting plate |