Mounting plate; steel; W: 250mm; L: 350mm; Series: GEOS; natural
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
72001401
Manufacturer: SPELSBERG
Manufacturer code: 72001401
Product downloads
Specification for Mounting plate; steel; W: 250mm; L: 350mm; Series: GEOS; natural
| Colour | natural |
| Material | steel |
| Version | mounting at various heights possible |
| Width | 250mm |
| Length | 350mm |
| Thickness | 2mm |
| Kit contents | mounting screws |
| Type of enclosures accessories | mounting plate |
| Plating material | zinc |