Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 3mm; L: 12.2mm; natural; UL94V-2
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Product code:
7372
Manufacturer: KEYSTONE
Manufacturer code: 7372
Product downloads
Specification for Spacer sleeve; LED; Øout: 5mm; ØLED: 3mm; L: 12.2mm; natural; UL94V-2
| Colour | natural |
| Application | LED |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Outside diameter | 5mm |
| LED diameter | 3mm |
| Kind of bulb | T1 |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 12.2mm |