Enclosure: with panel; with adjustable foot; STRUMENTALIA; ABS
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
762.9
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: 762.9
Product downloads
Specification for Enclosure: with panel; with adjustable foot; STRUMENTALIA; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | with panel |
| Version | with adjustable foot |
| Dimension Y | 268mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 216mm |
| Dimension Z | 108mm |
| Panel material | ABS |