Antenna; car top; 0.41m; AM,FM; Citroën,Fiat,Peugeot,Renault
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7657016
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7657016
Product downloads
Specification for Antenna; car top; 0.41m; AM,FM; Citroën,Fiat,Peugeot,Renault
| Kind of connector | DIN |
| Cable length | 2.7m |
| Panel cutout diameter | 10.2mm |
| Kind of antenna | car top |
| Application - car brand | universal |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 400mm |
| Frequency range | AM, FM |
| Rod inclination | regulated |
| Antenna fixing | car top, front |