Antenna; telescopic; 0.9m; AM,FM; universal; 1.5m; black,silver
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677153-1
Manufacturer: MTA
Manufacturer code: 7677153
Specification for Antenna; telescopic; 0.9m; AM,FM; universal; 1.5m; black,silver
| Kind of connector | DIN |
| Colour | black, silver |
| Cable length | 1.5m |
| Panel cutout diameter | 17mm |
| Kind of antenna | telescopic |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal |
| Mast length | 0.9m |
| Frequency range | AM, FM |
| Rod inclination | regulated |
| Antenna fixing | mudguard |