Antenna; electric telescopic; 0.79m; AM,FM; 1.2m; Colour: black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677155
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7677155
Product downloads
Specification for Antenna; electric telescopic; 0.79m; AM,FM; 1.2m; Colour: black
| Kind of connector | DIN |
| Colour | black |
| Cable length | 1.4m |
| Panel cutout diameter | 14.5mm |
| Kind of antenna | electric telescopic |
| Application - car brand | universal |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 0.79m |
| Frequency range | AM, FM |
| Rod inclination | regulated |
| Antenna fixing | mudguard |