Antenna; external; AM,DAB,FM,GNSS,GPS; Fakra; plug; 3.5m; top
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677520
Manufacturer: MTA
Manufacturer code: 7677520
Product downloads
Specification for Antenna; external; AM,DAB,FM,GNSS,GPS; Fakra; plug; 3.5m; top
| Supply voltage | 3...5V DC, 12V DC |
| Connector | plug |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 3.5m |
| Panel cutout diameter | 17mm |
| Kind of antenna | external, SHARK |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal |
| Frequency range | AM, DAB, FM, GPS, GSM, UMTS |
| Antenna fixing | top, car top, rear |