Antenna; SHARK; AM,FM,GPS; Fakra; Len: 0.25m; car top, rear; 12VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677825-1
Manufacturer: MTA
Manufacturer code: 7677825
Specification for Antenna; SHARK; AM,FM,GPS; Fakra; Len: 0.25m; car top, rear; 12VDC
| Supply voltage | 12V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 250mm |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | SHARK |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal |
| Frequency range | AM, FM, GPS |
| Antenna fixing | car top, rear |