Antenna; car top; 0.3m; AM,DAB,FM,GPS; 0.25m; 12VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677845
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7677845
Product downloads
Specification for Antenna; car top; 0.3m; AM,DAB,FM,GPS; 0.25m; 12VDC
| Supply voltage | 12V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 250mm |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | car top |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Frequency range | AM, DAB, FM, GPS |
| Rod inclination | constant |
| Antenna fixing | car top, rear |