Antenna; car top; 0.4m; AM,DAB,FM; Fiat,Renault,Seat,VW,Škoda
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677850
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7677850
Product downloads
Specification for Antenna; car top; 0.4m; AM,DAB,FM; Fiat,Renault,Seat,VW,Škoda
| Supply voltage | 12V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 180mm |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | car top |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 0.41m |
| Frequency range | AM, DAB, FM |
| Antenna fixing | car top, rear |