Antenna; car top; 0.4m; AM,FM; Audi,Fiat,Lancia,Seat,VW,Volvo
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7677943
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7677943
Specification for Antenna; car top; 0.4m; AM,FM; Audi,Fiat,Lancia,Seat,VW,Volvo
| Supply voltage | 12V DC |
| Cable length | 120mm |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | car top |
| Application - car brand | Audi, Fiat, Lancia, Seat, Volvo, VW |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | with amplifier |
| Mast length | 400mm |
| Frequency range | AM, FM |
| Rod inclination | constant |
| Antenna fixing | car top, rear |