Antenna; inner; AM,FM,TMC; universal,with amplifier; 2.4m; 12VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7697018
Manufacturer: CALEARO
Manufacturer code: 7697018
Product downloads
Specification for Antenna; inner; AM,FM,TMC; universal,with amplifier; 2.4m; 12VDC
| Supply voltage | 12V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Width | 300mm |
| Cable length | 2.4m |
| Kind of antenna | inner |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal, with amplifier |
| Frequency range | AM, FM |
| Antenna fixing | on the window |