Antenna; automotive,SHARK; 5G,Bluetooth,GNSS,GSM,LTE,UMTS,WiFi
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7727099
Manufacturer: MTA
Manufacturer code: 7727099
Product downloads
Specification for Antenna; automotive,SHARK; 5G,Bluetooth,GNSS,GSM,LTE,UMTS,WiFi
| Supply voltage | 3...5V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 120mm |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | SHARK |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal |
| Frequency range | GSM, UMTS |
| Antenna fixing | car top, rear |