Antenna; car top,automotive,external; GNSS,VHF; Fakra; Len: 5m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7771000
Manufacturer: MTA
Manufacturer code: 7771000
Product downloads
Specification for Antenna; car top,automotive,external; GNSS,VHF; Fakra; Len: 5m
| Supply voltage | 3...5V DC |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 5m |
| Panel cutout diameter | 19mm |
| Kind of antenna | car top, external |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Car Audio features | universal |
| Mast length | 0.38m |
| Antenna fixing | top |