Cable; 75Ω; 5m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
78355
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code: 78355
Product downloads
Specification for Cable; 75Ω; 5m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; black
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | gold-plated |
| Impedance | 75Ω |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 5m |
| Outside diameter | 5mm |
| Type of connection cable | coaxial antenna |
| Cable/adapter structure | coaxial 9.5mm plug, coaxial 9.5mm socket |
| Insulation colour | black |
| Shield structure | braid made of aluminium wires |