Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 12.7mm; Øout: 7.9mm
Multiples:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Product code:
792
Manufacturer: KEYSTONE
Manufacturer code: 792
Product downloads
Specification for Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 12.7mm; Øout: 7.9mm
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Internal diameter | 5mm |
| Outside diameter | 7.9mm |
| Spacer length | 12.7mm |
| Type of spacer | spacer sleeve |
| Sleeve shape | cylindrical |