Mounting plate; steel; W: 240mm; L: 540mm; AKI-4-G,AKI-4-GH
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
79501401
Manufacturer: SPELSBERG
Manufacturer code: 79501401
Product downloads
Specification for Mounting plate; steel; W: 240mm; L: 540mm; AKI-4-G,AKI-4-GH
| Colour | natural |
| Material | steel |
| Width | 240mm |
| Length | 540mm |
| Thickness | 2mm |
| Kit contents | mounting screws |
| Type of enclosures accessories | mounting plate |
| Plating material | zinc |