Conduit; ØBraid : 13mm; polyester; black; -50÷125°C; L: 50m; reel
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7TCG054800R0022
Manufacturer: ABB
Manufacturer code: 7TCG054800R0022
Product downloads
Specification for Conduit; ØBraid : 13mm; polyester; black; -50÷125°C; L: 50m; reel
| Operating temperature | -50...125°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| Version | incised |
| Length | 50m |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 13mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |