Conduit; ØBraid : 32mm; polyester; black; -70÷125°C; L: 15m; reel
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
7TCG054800R0064-1
Manufacturer: ABB
Manufacturer code: 7TCG054800R0064
Product downloads
Specification for Conduit; ØBraid : 32mm; polyester; black; -70÷125°C; L: 15m; reel
| Operating temperature | -70...125°C |
| Kind of package | reel |
| Colour | black |
| Material | polyester |
| Version | incised |
| Length | 15m |
| Type of cable accessories | conduit |
| Braid diameter | 32mm |
| Cable accessories application | binding cables into bundles, wires protection against damage |