Conductive foam; ESD; L: 1000mm; W: 1000mm; D: 10mm; Features: hard
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
80-092-84
Manufacturer:
Manufacturer code: 80-092-84
Specification for Conductive foam; ESD; L: 1000mm; W: 1000mm; D: 10mm; Features: hard
| Colour | black |
| Material | polyetylene |
| Version | ESD |
| Width | 1000mm |
| Length | 1m |
| Thickness | 10mm |
| Features of antistatic elements | hard |
| Type of antistatic accessories | conductive foam |