Signaller: sound; black; 24VDC; Sound level: 80÷100dB; IP54
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
84481055
Manufacturer: WERMA
Manufacturer code: 84481055
Product downloads
Specification for Signaller: sound; black; 24VDC; Sound level: 80÷100dB; IP54
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black |
| Series | KombiSIGN 70 |
| Application | signalling column |
| Body dimensions | Ø70x72mm |
| Signalling method | siren |