Switch Ethernet; managed; Number of ports: 5; 9÷48VDC; DIN; RJ45
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
852-1111
Manufacturer: WAGO
Manufacturer code: 852-1111
Product downloads
Specification for Switch Ethernet; managed; Number of ports: 5; 9÷48VDC; DIN; RJ45
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | steel |
| Width | 23.4mm |
| Power consumption | 3W |
| Kind of module | unmanaged |
| Standard | IEEE 802.3 |
| Number of ports | 5 |
| Connection | RJ45 |