Signaller: lighting; flashing light; red; Series: PFH; 24VDC; 24VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
860512405
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 860512405
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; flashing light; red; Series: PFH; 24VDC; 24VAC
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | PFH |
| Body dimensions | Ø75x101mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Type of signaller | lighting |