Signaller: lighting; flashing light; red; Series: PFL; 230÷240VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
861512313
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 861512313
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; flashing light; red; Series: PFL; 230÷240VAC
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | PFL |
| Body dimensions | Ø75x55mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Type of signaller | lighting |