Signaller: sound; black; Usup: 110÷120VAC; Sound level: 90dB; IP66
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
901500310
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 901500310
Product downloads
Specification for Signaller: sound; black; Usup: 110÷120VAC; Sound level: 90dB; IP66
| Supply voltage | 110...120V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | black |
| Series | Eco Modul 60 |
| Body dimensions | Ø63x70mm |
| Sound level | 90dB |
| Signalling method | buzzer |