Signaller: lighting; LED; yellow; Usup: 110÷120VAC; IP66; Ø40x77mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
902017310
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 902017310
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; LED; yellow; Usup: 110÷120VAC; IP66; Ø40x77mm
| Supply voltage | 110...120V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | yellow |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x77mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | continuous light |