Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 230÷240VAC; IP66; Ø40x77mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
902045313
Manufacturer: AUER SIGNAL
Manufacturer code: 902045313
Product downloads
Specification for Signaller: lighting; LED; blue; Usup: 230÷240VAC; IP66; Ø40x77mm
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | blue |
| Series | Eco Modul 40 |
| Body dimensions | Ø40x77mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |