Industrial module: industrial computer; Man.series: ACP
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ACP-1076HTT-A3-1013
Manufacturer: ALLEN
Manufacturer code: ACP-1076HTT-A3-1013
Product downloads
Specification for Industrial module: industrial computer; Man.series: ACP
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -5...50°C |
| IP rating | IP65 from the front |
| Interface | RS232 |
| Display resolution | 1024x600 |
| Screen size | 7" |
| Connection | D-Sub |