Lamp: LED flood light; 30W; 4000K; CRImin: 80; 43x155x105mm; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AD-NL-6254BL4
Manufacturer: ADVITI
Manufacturer code: AD-NL-6254BL4
Specification for Lamp: LED flood light; 30W; 4000K; CRImin: 80; 43x155x105mm; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | aluminium |
| Body colour | black |
| Power consumption | 30W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source | LED |
| Mechanical impact resistance | IK04 |
| Protection class | I |
| Power factor | ≥0.8 |