Lamp: plafond; 230VAC; 22W; 2000lm; white; 4000K; CRImin: 80; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AD-PL-6091WLPMM4
Manufacturer: ADVITI
Manufacturer code: AD-PL-6091WLPMM4
Product downloads
Specification for Lamp: plafond; 230VAC; 22W; 2000lm; white; 4000K; CRImin: 80; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Colour | white |
| Enclosure material | plastic |
| Power consumption | 22W |
| Viewing angle | 360° |
| Kind of sensor | microwave |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source | LED |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Protection class | II |