Lamp: plafond; 230VAC; 16W; 1300lm; white; 4000K; IP65; 4÷16m
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AD-PL-6113WLPMM4
Manufacturer: ADVITI
Manufacturer code: AD-PL-6113WLPMM4
Product downloads
Specification for Lamp: plafond; 230VAC; 16W; 1300lm; white; 4000K; IP65; 4÷16m
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Colour | white |
| Power consumption | 16W |
| Kind of sensor | microwave |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 4000K |
| Luminous flux | 1300lm |
| Light source | LED |
| Lampshade material | polycarbonate |