Lamp: plafond; 230VAC; 24W; 2565lm; 120°; 4000K; CRImin: 80; IP20
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AD-PL-6461WLZM4
Manufacturer: ADVITI
Manufacturer code: AD-PL-6461WLZM4
Product downloads
Specification for Lamp: plafond; 230VAC; 24W; 2565lm; 120°; 4000K; CRImin: 80; IP20
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | metal |
| Power consumption | 24W |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source | LED |
| Mechanical impact resistance | IK05 |
| Protection class | I |