Signaller: sound; 80dB; Ø22mm; max.6mm; screw terminals; IP40
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AD16-22SSM/RG/220V
Manufacturer: ONPOW
Manufacturer code: AD16-22SSM/RG/220V
Product downloads
Specification for Signaller: sound; 80dB; Ø22mm; max.6mm; screw terminals; IP40
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | screw terminals |
| Body material | plastic in metal rim |
| Mounting hole diameter | Ø22mm |
| Body colour | white |
| Panel thickness | max. 6mm |
| Backlight colour | red/green |
| Illumination | LED |
| Sound level | 80dB |
| Illumination voltage | 230V |
| Type of signaller | sound |