Signaller: sound; buzzer; 10÷28VDC; 75dB; Series: AE30M; IP34; 280g
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AE30M-TT-02
Manufacturer: MOFLASH SIGNALLING LTD
Manufacturer code: AE30M-TT-02
Product downloads
Specification for Signaller: sound; buzzer; 10÷28VDC; 75dB; Series: AE30M; IP34; 280g
| Supply voltage | 10...28V DC |
| Operating temperature | -30...85°C |
| IP rating | IP34 |
| Colour | red |
| Series | AE30M |
| Operating current | 25mA |
| Supply current | 25mA |
| Sound level | 75dB |
| Signalling method | buzzer |
| Type of signaller | sound |