Wire localizer; LCD,with a backlit
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AF-600-EUR
Manufacturer: BEHA-AMPROBE
Manufacturer code: AF-600-EUR
Product downloads
Specification for Wire localizer; LCD,with a backlit
| Operating temperature | -20...50°C |
| Dimensions | 355x120x230mm |
| Kind of display used | LCD |
| Power supply | 6 batteries 1,5V LR6 (AA) (transmitter) |
| Conform to the norm | EN 61010 |
| Measuring instrument features | adjustable volume control |
| Standard equipment | case, user's manual |
| Type of tester | wire localizer |