Cable; 50Ω; 0.15m; IPEX female angled,RP-SMA male; shielded; 6"
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AI-000918-6
Manufacturer: MUELLER ELECTRIC
Manufacturer code: AI-000918-6
Product downloads
Specification for Cable; 50Ω; 0.15m; IPEX female angled,RP-SMA male; shielded; 6"
| Operating temperature | -65...150°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 150mm |
| Kind of cable | RG316 |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | coaxial |
| Cable/adapter structure | RP-SMA female |
| Insulation colour | black |